Gastenboek

Er zijn 139 berichten in het gastenboek.
Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

NaamBericht
John Slangen
van Bunde
Geschreven op: ma 07 mei 2001 23:13:41 CEST
Prima site. Duidelijk en helder. Vraagje: 'Links' werkt nog niet ? Groetjes en Jo (van voormalig zaterdagwerker PTT)
John-ag.slangen@hetnet.nl
ham:100% spam:0%
Dennis Franse
van Kwadendamme
Geschreven op: zo 06 mei 2001 20:40:31 CEST
Hallo,een hele mooie website heel profesioneel en overzichtelijk. Groeten uit zeeland
combfranse@vliegt.nlhttp://www.combfranse.nl.nu
ham:100% spam:0%
Raymond Jonker
van Didam
Geschreven op: zo 06 mei 2001 11:53:11 CEST
Jullie site en jullie prestaties zien er erg goed, ga zo door!! Mijn complimenten groeten van Raymond Jonker
Jonker.Ray@hetnet.nlhttp://home.hetnet.nl/~ray71jonk/index.html
ham:100% spam:0%
Maurice Wolfs
van Rothem uiteraard
Geschreven op: zo 06 mei 2001 02:41:55 CEST
Mooie site hebben jullie. Succes morgen op Chimay no 2,ik hoop echter bij jullie in de buurt te ''zitten'' en in ieder geval de eerste in Rothem te maken.
ham:100% spam:0%
Duivenstartpunt
van Almere
Geschreven op: do 03 mei 2001 22:17:47 CEST
Werelds deze site, en Werelds de prestaties! Proficiat!
webmaster@duivenstartpunt.comhttp://www.duivenstartpunt.com
ham:100% spam:0%
Koen Minderhoud
van Westkapelle
Geschreven op: do 03 mei 2001 20:09:44 CEST
Het ziet er schitterend uit, gefeliciteerd.
kminderhoud@zeelandnet.nlhttp://www.duiven.net/minderhoud
ham:100% spam:0%
Jasper Joosten
van Maastricht
Geschreven op: di 01 mei 2001 18:26:30 CEST
Mooiste duivensite die ik tot nu toe tegengekomen ben. Ga zo door !!
JPJoosten@home.nl
ham:100% spam:0%
Roel Huisinga
van Mestreech
Geschreven op: zo 29 apr 2001 16:16:57 CEST
Vette site kerel. Kin iech hei geine doevemelk bestelle?
roel@huisinga.nlhttp://www.huisinga.nl
ham:100% spam:0%
Erik Foppen
van Amby, Mestreech
Geschreven op: zo 29 apr 2001 15:15:44 CEST
Hiele sjoene website! Proficiat en succes
efoppen@home.nlhttp://194.109.26.87/ff/
ham:100% spam:0%
Guestbook